MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

13.11.19

Wschodnie Dni Kooperacji już w przyszłym tygodniu!

19 listopada rozpoczyna się IV edycja Wschodnich Dni Kooperacji. Będzie to wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z firmami zajmującymi obróbką metali, tworzyw sztucznych oraz szeroko pojętą kooperacją. 


Plan hali znajdziesz TUTAJ!


Lista wystawców dostępna jest TUTAJ! 


Program wykładów i prezentacji TUTAJ!


Uroczyste otwarcie targów odbędzie się 19 listopada o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej na Hali C.
więcej >>
04.11.2019

Odbierz bezpłatną wejściówkę na Wschodnie Dni Kooperacji!

Prowadzisz działalność zajmująca się obróbką metali, tworzyw sztucznych lub metaloplastyką? Poszukujesz nowych kontaktów biznesowych i możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa? 

Zarejestruj się na Wschodnie Dni Kooperacji i odbierz bezpłatną wejściówkę! >>TUTAJ




06.09.19

Zgłoś się na WDK 2019 i pozyskaj nowe kontakty!

Zapraszamy do udziału w IV edycji Targów WSCHODNIE DNI KOOPERACJI, które odbędą się w dniach 19-21 listopada 2019 r., w Targach Lublin S.A.

WSCHODNIE DNI KOOPERACJI to miejsce spotkań i wymiany kontaktów dla szeroko pojętej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.


Jeżeli świadczysz usługi dla branży przemysłowej i chcesz rozszerzyć swoje kontakty zgłoś się do udziału w Wschodnich Dniach Kooperacji. 


Wyślij zapytanie >> TUTAJ 
06.09.19

Klaster Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa w gronie wystawców WDK 2019

Podczas IV edycji Wschodnich Dni Kooperacji nie zabraknie Klastra Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa.


Fundacja Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa została założona w listopadzie 2017 r. przez 18 Fundatorów: firmy produkcyjne, szkoły wyższe oraz instytucje otoczenia biznesu, wyrażających wolę współpracy na rzecz rozwoju branży motoryzacyjnej i maszynowej oraz branż pokrewnych, a także zwiększenia innowacyjności i konkurencyjności regionów w kluczowym obszarze, jakim jest przemysł. 


Od lutego 2018 r. Fundacja pełni funkcję Koordynatora Klastra Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa, w którym obecnie uczestniczą 24 podmioty. Utworzenie tych organizacji poprzedzone było analizą sektora przemysłu w Lublinie i regionie oraz szczegółową weryfikacją potrzeb pracodawców. 


Celem Fundacji i Klastra jest stworzenie platformy współpracy, która pozwoli jego uczestnikom na efektywne połączenie oraz wykorzystanie potencjału uczelni wyższych, jednostek naukowo-badawczych i instytucji otoczenia biznesu oraz władz samorządowych i przedsiębiorstw w celu ułatwienia transferu wiedzy, doświadczeń, a także innowacji pomiędzy ich Uczestnikami.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9