MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

18.11.19

Spotkanie branży kooperacyjnej w Lublinie!

Już jutro w Targach Lublin S.A., rozpoczyna się czwarta edycja Wschodnich Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym skierowane do szeroko pojętej branży obróbki metali, tworzyw sztucznych, elektrotechniki i usług usług na zlecenie średnich, dużych oraz korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych


Podczas targów zaprezentują się podmioty indywidualne oraz zrzeszone w klastrach branżowych. 


Wschodnie Dni Kooperacji odbywają się wspólnie z Targami Energetycznymi ENERGETICS – jednym z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego.

więcej >>
13.11.19

Wschodnie Dni Kooperacji już w przyszłym tygodniu!

19 listopada rozpoczyna się IV edycja Wschodnich Dni Kooperacji. Będzie to wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z firmami zajmującymi obróbką metali, tworzyw sztucznych oraz szeroko pojętą kooperacją. 


Plan hali znajdziesz TUTAJ!


Lista wystawców dostępna jest TUTAJ! 


Program wykładów i prezentacji TUTAJ!


Uroczyste otwarcie targów odbędzie się 19 listopada o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej na Hali C.
więcej >>
04.11.2019

Odbierz bezpłatną wejściówkę na Wschodnie Dni Kooperacji!

Prowadzisz działalność zajmująca się obróbką metali, tworzyw sztucznych lub metaloplastyką? Poszukujesz nowych kontaktów biznesowych i możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa? 

Zarejestruj się na Wschodnie Dni Kooperacji i odbierz bezpłatną wejściówkę! >>TUTAJ
06.09.19

Zgłoś się na WDK 2019 i pozyskaj nowe kontakty!

Zapraszamy do udziału w IV edycji Targów WSCHODNIE DNI KOOPERACJI, które odbędą się w dniach 19-21 listopada 2019 r., w Targach Lublin S.A.

WSCHODNIE DNI KOOPERACJI to miejsce spotkań i wymiany kontaktów dla szeroko pojętej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.


Jeżeli świadczysz usługi dla branży przemysłowej i chcesz rozszerzyć swoje kontakty zgłoś się do udziału w Wschodnich Dniach Kooperacji. 


Wyślij zapytanie >> TUTAJ 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9