MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

08.11.2017

Wsparcie dla projektów stanowiących polską myśl technologiczną i innowacji produktowych powstających na terenie Polski - AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU S.A.

Sieć Otwartych Innowacji
Celem projektu jest budowanie sieci otwartych innowacji poprzez działania animujące transfer technologii pomiędzy środowiskiem innowacyjnym a sektorem mikro, małych i średnich polskich przedsiębiorstw. W ramach projektu istnieje możliwość refinansowania zakupu własności niematerialnej i prawnej tzw. WNiP w postaci patentów, licencji, know-how oraz wzorów użytkowych.

więcej >>
08.11.2017

Lista wystawców powiększyła się o firmę METAL-HANDEL SP. J. Jack Galas i Piotr Galas

Firma METAL-HANDEL SP. J. Jack Galas i Piotr Galas istnieje na rynku od 1991 roku. Głównymi obszarami działalności firmy są: odlewnictwo żeliwa szarego, obróbką plastyczną stali, przerób złomu metali. Od 20 lat profesjonalnie zajmuje się również sprzedażą używanych maszyn do obróbki metalu. W szerokiej ofercie znajdują się m.in.: tokarki, wiertarki, frezarki, szlifierki, krawędziarki, prasy oraz inne maszyny. 


więcej >>
08.11.2017

Do grona wystawców dołączył jedyny producent oryginalnych elementów złącznych do maszyn budowlanych produkcji HSW

HSW - Fabryka Elementów Złącznych FASTEC Sp. z o. o. jest wiodącym producentem i dostawcą elementów złącznych dla: budownictwa, energetyki, petrochemii, motoryzacji oraz przemysłu maszynowego i elektronicznego.

Jest  jedynym producentem oryginalnych elementów złącznych do maszyn budowlanych produkcji HSW – wytwarza je od ponad 40 lat, w oparciu o fabryczną dokumentację technologiczną.

Firma oferuje następujące  elementy złączne w szerokim zakresem własności mechanicznych: śruby metryczne z łbem sześciokątnym, śruby calowe z łbem sześciokątnym, śruby do pasów gąsienicowych, śruby z łbem dwunastokątnym, śruby do mocowania kół samochodowych, śruby dwustronne, śruby spęczane na gorąco, nakrętki zwykłe i koronkowe, nakrętki samohamowne, korki i złączki do hydrauliki, sworznie i nity, realizację zamówień na elementy złączne o podwyższonych własnościach mechanicznych przeznaczone do urządzeń ciśnieniowych wg Dyrektywy 97/23/WE PED.


więcej >>
07.11.17

GŁUCHOWSKI ZJG GLIWICE

GŁUCHOWSKI ZJG GLIWICEto firma, która funkcjonuje na polskim rynku od 1992 roku. W swojej ofercie posiada doradztwo oraz dostawę technologii z zakresu szeroko rozumianej obróbki powierzchniowej (m.in. obróbka wibrościerna, cięcie, mycie przemysłowe). Ponadto przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu: bębnowania, gratowania, polerowania, zatępiania krawędzi czy odtłuszczania. Na życzenie Klienta – firma ZJG - wykonuje testy czystości technicznej. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że marka GŁUCHOWSKI jest gwarancją najwyższej jakości oraz dbania o każdy – nawet najmniejszy – szczegół.

więcej >>
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13