Organizator:

O targach

Podziel się

Zapraszamy do udziału w jedynych we Wschodniej Polsce targach B2B dla przedsiębiorstw z branży metalowej, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych oraz oferujących usługi poddostawcze dla wszystkich sektorów przemysłu.

Przed nami V edycja Targów Wschodnie Dni Kooperacji

 

 

Wschodnie Dni Kooperacji są organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.

Targi dedykowane są przedsiębiorstwom posiadającym potencjał pracowniczy i zasoby technologiczne, które mogą zaoferować swoim przyszłym zleceniodawcom.

Wśród wystawców swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa świadczące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów,  produkcji metalowych wyrobów gotowych, dostawcy komponentów i usług dla wielu sektorów przemysłu.

ODWIEDZAJĄCY PODEJMUJĄCY DECYZJE

Kompleksowy charakter targów stwarza doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych w gronie branżowych specjalistów. Znajdują się wśród nich, przede wszystkim, osoby odpowiedzialne za zamówienia usług podwykonawczych, działy badawczo-rozwojowe, działy techniczne, działy zakupów, biura projektowe.

Wschodnie Dni Kooperacji to doskonała platforma do:

  • uzupełnienia i udoskonalenia swojego panelu podwykonawców
  • nawiązania decydujących kontaktów dla swoich projektów
  • uzyskania i wymiany opinii na kluczowe tematy branżowe
  • poznania trendów technologicznych i konkurencyjnych rozwiązań dla swoich projektów.

Termin  najbliższej edycji wydarzenia zostanie podany niebawem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami tego wydarzenia.

Zakres tematyczny